В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

відзначили  новорічно-різдвяні  та  хрещенські  свята

З 24  грудня  2018-го  по  19  січня  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведено  ряд  заходів, спрямованих  на  відзначення   новорічно-різдвяних  та  хрещенських   свят.

За  даний  період  в  «Університеті  ІІІ  покоління»  пройшли  заняття  на  теми: «Зустрічаємо Новий рік», «Різдво Христове», «Такий я ніжний, і такий  тривожний…», «Свято  Водохреща».  На  святковий  захід   «Зустрічаємо  Новий  рік»  завітали  Дід  Мороз  та  Снігуронька, ролі  яких  виконали  «студенти»  «університету». Елементи  карнавальних  костюмів  одягли  й  інші  присутні  на  заході. В  цей  день  звучали  сердечні  вітання  зі  святом  та  щирі  побажання, лунали  новорічні   пісні, «студенти»  взяли  участь  у  цікавих  вікторинах  та  конкурсах. Під  час  занять, присвячених  Різдву та Водохрещу, присутні  говорили  про  історію  їх  виникнення, пригадали  традиції  та  звичаї  святкування, взяли  участь  в  тематичних  вікторинах, літературних  конкурсах, читали  вірші  на  новорічно-різдвяну  та  хрещенську  тематику,  пригадали  твори  всесвітньо  відомих  письменників  М.В. Гоголя  «Ночь  перед  Рождеством»  та  О. Генрі  «Дары  волхвов», читали  духовні  вірші  єпископа  Гната  Брянчанинова, обговорили  оповідання  «О  купанні  в  ополонкі» Дионисія  Каменщикова. Для  «студентів»  «Літературно-творчої  вітальні» завідувач  Сіверської  міської  бібліотеки,  в  рамках  волонтерської  діяльності,  провела  заняття, приурочене  до  дня  народження     видатного  земляка – поета  В.М. Сосюри. Рита  Іванівна  розповіла  про  його  життєво-творчий  шлях, презентувала  книжкову  виставку  на  тему: «В.М. Сосюра – життя  і  творчість», запропонувала  для  перегляду  відеофільми  «Так  ніхто  не  кохав», «Життя  і  творчість  В.М. Сосюри». В  свою  чергу, «студенти»  читали  вірші  як  самого  поета, так і  про  нього. Місцева  поетеса  Ростислава  Сосницька  познайомила всіх  присутніх зі  своїм  авторським  віршем, присвяченим  улюбленому  поету  Володимиру  Сосюрі.   Закінчився  цикл  новорічно-різдвяних  та  хрещенських  свят  участю  у  міському  святі  Водохреща, де  бажаючі  могли  омитися  в  святій  хрещенській  воді,  подивитися  святковий  концерт  та  скуштувати  смачної  каші.