Свято "Василя та Маланки"в ДНЗ «Світлячок»

Дата: 16.01.2019 08:29

Цей тиждень ми розпочали зі святкування в українських народних традиціях. За традицією в ДНЗ яслах-садку №2 комбінованого типу «Світлячок»  14 січня проходило свято "Василя та Маланки".

Зранку діти вітали щедрівками та засіванням працівників нашого дошкільного закладу. Щедрувальники та колядники бажали усім щастя, миру, здоров`я, злагоди, добробуту.

Під час традиційного святково-театралізованого дійства, яке проходило в нашому садку, діти розповідали щедрівки, вірші, співали пісні. Вони були святково одягнені, мали чудовий настрій.

Колядники, які завітали на свято, «водили» Козу, що викликало інтерес та  зацікавленість до українських традицій  у дітей.

Було дуже весело. А господар і господиня  не залишили  без смачного подарунка жодну дитину.