Різноманітні заходи: свята в класах, робота гуртків, екскурсії, спортивні змагання у Сіверській ЗОШ № 1

Дата: 16.01.2019 08:41

З метою організації активного й змістовного дозвілля під час зимових канікул у Сіверській ЗОШ № 1  були заплановані різноманітні заходи: свята в класах,  робота гуртків,  екскурсії,  спортивні змагання.

Заходи на канікули були сплановані з урахуванням вікових особливостей дітей та направлені на розвиток творчих здібностей школярів.  Кожного дня вчителі-предметники працювали з обдарованими учнями та учнями, які потребують корекції знань.  Усі класні керівники провели заходи згідно шкільного виховного плану на зимові канікули.