«Щедрий вечір, добрий вечір!»

Свято новорічної ялинки, Різдвяний вертеп, колядки і щедрівки – найкращі події зимових свят, особливо для малечі.

14 січня в дошкільному навчальному закладі №1 «Сонечко» пройшло святкове дійство «Щедрий вечір, добрий вечір!», яке організували та провели працівники дошкільного закладу. Святкове дійство  супроводжувалося піснями-колядками, щедрівками, засівками, різноманітними жартами. Присутнім дуже сподобалася театралізована вистава в якій брали участь колядники та ряжені: Господарі, Меланка, Коза, Лікар та Цигани.

Діти розповідали колядки і щедрівки, в яких вони дружно закликали радість і добробут до нашого садочка та до України. А ми тільки за те, щоб усі побажання збулись.

На свято завітали представники «Різдвяного еко-туру» від громадської спілки еко-система. З театралізованою постановкою вертепу , майстер-класами та екологічним квестом.

В ДНЗ №1 «Сонечко» вже стало традицією колядувати в державних установах та приватних підприємствах міста та бажати  всім мешканцям громади:

Хай прибутки та достатки,
Не минають вашу хатку,