Минулого тижня на загальних зборах жителів с.Серебрянка, Григорівка

звітував в.о.старости Віктор Павлович Ходак.

На захід запросили міського голову Сіверської ОТГ Василя Анатолійовича Масюженка,  начальника фінансового відділу міської ради Світлану Миколаївну Рєзнікову, депутата міської ради Олену Сергіївну Шаповалову.

Звіт за рік минулий в.о.старости В.П. Ходак розпочав зі статистичних даних, акцентуючи увагу на демографічній ситуації території. Лише шістнадцять дошкільнят і майже половина населення пенсійного віку.

Самою значною подією 2018 року стало включення вуличного освітлення в селах Серебрянка та Григорівка (лютий). Неабияка увага приділяється роботі по благоустрою: окультурення центру, парку (посадили 25 ялинок), кладовища (завезли пісок 16 тн). Встановили нову стелу, яку освятив Настоятель Свято-Преображенського Храму Архімандрит Сергій, забетонували літню сцену для Серебрянського будинку культури, провели косметичний ремонт стін, зробили прибудову для місця стоянки трактора та обладнання ЖКП, встановили дві лавки та пам’ятний знак «Підкова» в центральному сквері.

В 2018 році для нашого жителя Нападовського Олексія Ігоровича, як дитини під опікою, за кошти 50% обласного бюджету та 50% бюджету ОТГ була придбана 1-кімнатна квартира в м. Сіверськ.

Сіверською міською радою ветеранів при підтримці міської ради була організована поїздка наших ветеранів на чолі з Г.М. Берестовою до Святогірська.

Допомагають й інвестори: регулярна чистка снігу, прокладено 100 м пластикової водопровідної труби (ФГ «Максимус-1», керівник Пластун Ю.Ю.).

Що не вдалося:

• при наявності проектно-кошторисної документації, при наявності більш півмільйона грн. остатку бюджету Серебрянської сільської ради утеплення фасаду будівлі ДНЗ.
  • Залишилося у нас не замінено 300 метрів пластикової труби, яка є в наявності.

В планах на 2019 рік:

1.         Все ж таки добитись від Сіверської міськради фінансування щодо утеплення фасаду будівлі ДНЗ «Буратіно» (ПКД в наявності).

2.         Заміна 20 дерев’яних віконних рам на металопластикові вікна в адмінбудівлі (старостат, бібліотека, будинок культури);

3.         Виготовлення технічної документації щодо відводу земельних ділянок під сільськими кладовищами сіл Серебрянка та Григорівка;

4.         грейдеровка вулиць без твердого покриття (вул. сіл Серебрянка, Григорівка);

Сумісно з ГО «Сузір’я»:

• прийняти участь в конкурсі грантів, які проводить Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» на підтримку громадських ініціатив. Метою проекту є покращення комунально-побутових умов на засадах колективної участі:

придбання пластикової водопровідної труби діаметром 40мм 1800 м та комплектуючих:

• Є задумка прийняти участь в конкурсі Державного фонду регіонального розвитку на проведення капітального ремонту будівлі ФП на сумісному фінансуванні ГО «Сузір’я» та  міської ради.

Загалом звіт в.о.старости В.П. Ходак пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми.

Присутній на зборах міський голова В.А. Масюженко проінформував присутніх щодо розвитку ОТГ на 2019  рік в цілому і конкретно зупинився  на розвитку с.Серебрянка, Григорівка, подякував в.о. старости за проведену роботу та жителям за активну участь.