В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  чергова  зустріч  зі  спеціалістами громадського  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут)

11  грудня  2018  року  отримувачі  соціальних  послуг  відділення  денного  перебування  Терцентру  Сіверської  міської  ради  та  всі  бажаючі  мешканці  громади зустрілися  зі  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут). Співпраця  спеціалістів  центру  з  працівниками  комунальної  установи  була  розпочата  у  вересні  2018  року  в  рамках  проекту, що  реалізується  Запоріжським  обласним  благодійним  фондом  «Улыбка  ребёнка»  в партнерстві  з  неурядовою  організацією  «Польська  гуманітарна  акція» (РАН).

Під  час  зустрічі  психолог  Анастасія  Зікас  провела  практикум  на  тему: «Давайте  у  житті  шукати позитив», в  процесі  якого  присутні  взяли  участь  у  вправах  «Гороскоп емоцій»  та  «Чарівна  країна  почуттів». Виконуючи  психологічні  вправи,ю  учасники  тренінгу  вчилися  ефективно  використовувати  способи  зняття  внутрішньої  напруги  та  саморегуляції. Відео,  переглянуте  в  кінці  заняття, підтвердило  правильність  тверджень, які  присутні  виробили  для  себе  в  процесі  заняття.

Юрист  Наталія  Панченко  провела  індивідуальні  консультації  для  всіх  бажаючих, кому  була  потрібна  кваліфікована  допомога  спеціаліста.

Працівники  Терцентру  Сіверської  міської  ради  щиро  дякують  громадському  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут)  за  плідну  співпрацю.