Проведення Тижня права в ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 11.12.2018 13:07

Проведення Тижня права в ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

На виконання наказу «Про проведення Всеукраїнського тижня права» в дитячому садку з 06.12.2018 по 11.12.2018 було організовано проведення тематичного тижня.

Вихователі провели низку занять, бесіди, ігри, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини.

На виконання плану у всіх вікових групах:

• провели заняття, бесіди з визначених тем  «Мої права»; «Добро починається з казки», «Права дітей ми поважаємо, малих жаліємо, не ображаємо»;
  • використовували дидактичні ігри  «Я маю право», «Я не повинен…»,  «Назви лагідно»,  «Назви повне ім’я» , « У пошуках скарбів», «Знай права»;
  • читали художню літературу, розучували віршики з тематики правового виховання.

Виховання дошкільнят неможливе без активної участі батьків, тому при проведенні тематичного тижня приділялася пильна увага у цьому напрямку роботи. В кожній віковій групі  було надано інформацію у батьківський куточок на обрану вихователем тему: «Великі права маленької дитини», «Дотримання прав дитини. Обов’язки батьків. Конвенція ООН про права дитини», «Етика стосунків у сім’ї» тощо.

Цікаво пройшов Всеукраїнський тиждень права у нашому садочку!