Робота щодо формування та обговорення перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки.

Дата: 07.12.2018 11:45

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

За результатами засідання  Ради регіонального розвитку при Донецькій  обласній державній  адміністрації, яка відбулась 29 листопада 2018 року  у м. Краматорськ,  у нашій громаді  розпочинається  робота щодо  формування та обговорення  перспективного плану  розвитку на 2019-2021 роки.  До Плану будуть включені  найважливіші інфраструктурні проекти, які  реалізовуватимуться  у наступні 3 роки. Просимо долучитись до цієї роботи, надавати свої пропозиції та брати  активну участь  у заходах і  обговоренні  проектів, слідкуйте за анонсами щодо місця та дати  їх проведення.