Свято-розвага "Дякуємо захисникам!" в ДНЗ №1 «СОНЕЧКО» Сіверської міської ради

Ознайомлення дітей дошкільного віку із святом Дня збройних сил України має велике виховне значення для формування у малюків почуття гордості за свою Батьківщину, любові до рідного краю, поваги до традицій свого народу.

6 грудня 2018 року усі зібралися у святковій, затишній залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму та відзначити це свято.

Діти співали пісні та розповідали вірші про рідний край та своїх татусів, змагалися у різноманітних конкурсах: «Перенеси овочі», «Надай першу допомогу», «Реп?яшок», «Перетягування канату», «Одягни козацьку форму», виготовили листівку-привітання зі святом та вручили її військовослужбовцям.

Свято закінчилося солодкими подарунками та було зіткане з добра й щирості, ніжності й зворушливості.