6 грудня в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 були проведені тематична лінійка, приурочена Дню Збройних сил України, зустріч з військовослужбовцями підрозділу по охороні залізничних об»єктів

Дата: 07.12.2018 08:44

6 грудня 2018 року в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1  були проведені тематична лінійка, приурочена Дню Збройних сил України, зустріч з військовослужбовцями підрозділу по охороні залізничних об»єктів.   Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.