21 листопада у Свято–Покровській сільській бібліотеці була розгорнута книжкова виставка «Україна – це територія Гідності та Свободи.

Дата: 22.11.2018 16:13

Сьогодні 21 листопада  наша країна відзначає День Гідності та Свободи, в цей день українці  згадують патріотів – героїв, які загинули під час Революції Гідності. У Свято – Покровській сільській бібліотеці була розгорнута книжкова виставка «Україна – це територія Гідності та Свободи, на якій представлені видання, висвітлюючи  героїчні події того часу. Біля виставки бібліотекар провів діалог з учнями 4 класу ЗОШ I- II ступенів. Діти принесли  свої малюнки з зображенням  карти України  та воїнів – патріотів які відстоювали свою Гідність та Свободу на майдані.