В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2018 16:08

В Терцентрі  Сіверської  міської  ради відзначили   День  Гідності  та  Свободи

З  нагоди  Дня  Гідності  та  Свободи, який  згідно  Указу  Президента  України з  2014  року    відзначається  офіційно,  з  15  по  21  листопада  2018  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведено  низку  тематичних   заходів.

Протягом  тижня  працювала  книжкова  виставка  «День  Гідності  та  Свободи. Ми  пам’ятаємо…». На  ній  були  представлені  новинки  сучасної  літератури,  в  якій  йде мова про  події  «Помаранчевої  революції»  та  «Революції  Гідності»,   антитерористичної  операції  на  Донбасі.

У  відділенні  денного  перебування  пройшло  тематичне  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»  на  тему  «День  Гідності  та  Свободи: екскурс  у  минуле». В  ході  заняття  «студенти» прослухали  інформацію  про  історію  та  традиції  свята  День  Гідності  та  Свободи. Переглянули  відеофільми  про  Євромайдан: з  чого  він  починався  та  хронологію  подій  Революції  Гідності. Вшанували  хвилиною  мовчання  пам'ять  загиблих. Переглянули  відеокліп  на  пісню  Ляписа  Трубецького  «Воїни  добра».

Делегація  працівників  територіального  центру відвідала місця, які влітку  2014-го  вважалися  «гарячими  точками», та  поклала  квіти  до  пам’ятників  загиблим  учасникам  антитерористичної  операції, що  розташовані  вздовж  Краснолиманської  траси  на  виїзді  з  м.  Сіверськ  та  поблизу  с. Закітне.