День Гідності та Свободи в Сіверській загальноосвітній школі № 1

Дата: 22.11.2018 16:21

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ШКОЛАХ МІСТА

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди в Сіверській загальноосвітній школі № 1 були проведені   тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

День Гідності та Свободи розпочався із загальношкільної лінійки « Тернистий шлях до незалежності». Класні керівники 8-9 класів організували перегляд фільму « Сильніше, ніж зброя». Вчителем історії Ткаченко С.М. та класними керівниками 10-11 та 5-7 класів був проведений круглий стіл за темою: « Початок євромайдану. Як це було?» та усний журнал « Віхи історії»  У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури « Україна у боротьби за державність», в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.