Вітаємо Сіверську загальноосвітньої школи №1 з зайнятим ІІІ місцем на ІІ фінальному (очному) етапі регіонального конкурсу «Ковиловий степ».

Дата: 21.11.2018 10:30

17 листопада 2018 року учні Сіверської загальноосвітньої школи №1 захищали свої дослідницькі роботи на ІІ фінальному (очному) етапі регіонального конкурсу «Ковиловий степ». Донецький обласний еколого-натуралістичний центр кожного року проводить цей конкурс з метою активізації участі учнівської молоді в регіональних природоохоронних заходах з охорони та збереження степових  біоценозів, формування у підростаючого покоління дбайливого ставлення  до довкілля, підготовки їх до професійного самовизначення. Програмою заходу були передбачені: пленарне засідання та робота секцій:

«Охорона та збереження степових біоценозів»;

«Розмноження та інтродукція степових рослин»;

«Екологічні проблеми степових регіонів»

В цьому році учениця 8 класу, Дудник Олександра разом із вчителем географії Решетняк Н.І. посіли ІІІ місце у захисті дослідницької роботи «Екологічні проблеми малих річок степової зони».