«ХАЙ ЩАСТЮ ДИТИНИ НЕ БУДЕ КІНЦЯ!»

«Діти – се наш дорогий скарб,

се наша надія, се – молода Україна»

Олена Пчілка

В ДНЗ №1 «Сонечко» Сіверської міської ради 20 листопада 2018 року проведено цикл заходів до Всесвітнього дня дитини.

Метою проведення заходів у Всесвітній день дитини є привернення уваги громадськості до проблем дітей та спрямування зусиль на якомога швидке вирішення цих проблем на глобальному рівні.

Кожна дитина потребує опіки, уваги, турботи, любові та захисту і постійної підтримки дорослих. Діти прагнуть, щоб поряд завжди були сильні татові руки і тепле любляче серце мами.

В кожній віковій групі проведено виховні заняття, бесіди та театралізація.

Також діти відвідали  свято дитинства «Дітям світу – сонце й мир!»

Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

Захід складався з 5-ти частин:

1-ша частина: інтелект-гра «Права дитини»

2-га частина: дидактична гра  «Хоч дитина я мала – знаю всі свої права»

3-тя частина: хороводна гра «Весела карусель»

4-та частина: пісенна творчість  «Віночок дитячих пісень»

5-та частина: ігротека для дітей «Кольорові острови» (сухий басейн)

Свято пройшло весело, цікаво та яскраво. Приємно, що під час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій. Найактивніші з присутніх були нагороджені призами.