ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ
ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

31 жовтня  2018 року  чергову  нараду  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради, що  традиційно проходить  в  останню  середу  місяця,  розпочали  з  привітання  іменинників, які  народилися  в  жовтні. Крім  того, напередодні Дня  працівника  соціальної  сфери  України вітання  з  професійним  святом  приймали  всі працівники  установи, а  самі  сумлінні  з  них   отримали   чотири  Грамоти   та  5  Подяк  Терцентру  Сіверської  міської  ради.

В  ході  наради  розглянута  ціла  низка  важливих  питань, які  тісно   пов’язані  з  діяльністю  Терцентру. Соціальні  працівники  проінформовані  про  заплановані  заходи, які  пройдуть  в  установі  з  нагоди  відзначення  Дня  працівника  соціальної  сфери  України, Дня  Гідності  та  Свободи, 85-х  роковин  Голодомору  в  Україні. Розглянуто  питання  щодо  участі  соціальних  робітників  територіального  центру  у  навчанні  на  курсах  «Основи  догляду  за  громадянами  похилого  віку  та  особами  з  інвалідністю»  в  інституті  геронтології  ім. Д.Ф. Чеботарьова  НАМН  України  та  визначені  кандидатури  для  участі  у  навчанні. З  метою  проведення  моніторингу  та  внутрішньої  оцінки  якості  соціальних  послуг  працівниками  територіального  центру, директор  установи  Т.П. Саржевська провела  анкетування  соціальних  робітників, які  надають  послугу  «соціальна  допомога  вдома». З  метою  покращення  обслуговування  громадян  похилого  віку  та  інвалідів, які  знаходяться  на  обліці  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради, старший  соціальний  робітник  Н.В.  Ткаченко  надала  для  своїх  колег  методичні  рекомендації  щодо  планування  та  організації  надання  соціальних  послуг  громадянам  згідно  вимог  чинного  законодавства.  Традиційно соціальні  робітники  звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  жовтень та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, що  в  обов’язковому  порядку  необхідно  вирішити  в  найближчий  час. Про  роботу  відділення  денного  перебування  за  жовтень  2018–го  проінформувала  завідувач  відділення  Г.І. Біленко. У  розділі  «Різне» колектив  обговорив  ряд  різноманітних  актуальних  питань.