В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулася  чергова  зустріч  із  спеціалістами

громадського  центру  допомоги  населенню

30  жовтня  2018 року в комунальній  установі  «Територіальний  центр  соціального  обслуговування  та  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області»  відбулася  чергова  зустріч  із  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню  із  міста  Бахмут , який  тісно  співпрацює  з  територіальним  центром.

Юрист Наталія  Панченко провела для   всіх  бажаючих  індивідуальні  консультації  й  надала  відповідні  рекомендації.

З  великим    зацікавленням  присутні  взяли  участь  у  психологічному  практикумі  на  тему  «Розвиток  позитивного  мислення». В  результаті  проведеного  заходу  психолог  Анастасія  Зікас  разом  із  учасниками  тренінгу  довели, що  від  позитивного  мислення  людини  залежить  її  успіх  у  всіх  справах, за  які  вона  береться. Під  час  заняття  присутні  засвоїли  методику  успіху  у  досягненні  будь-якої  поставленої  перед  собою   мети.