Свято Всіх Святих – Хеловін. ЗОШ №3

Дата: 02.11.2018 20:08

У перший день після осінніх канікул , коли учням необхідні гарні емоції, в нашій школі таки відбулося  надзвичайно веселе свято Всіх Святих – Хеловін.

Почалося все з прикрашання актової зали. Це потрібно було тільки бачити….зграї кажанів, гарбузи з вирізаними очима та ротами, привиди, що зависли у повітрі, декорації… дух захоплювало… Але це було тільки доповненням до того дійства, котре потім відбувалося. Та почалося все традиційно по-українськи – із зустрічі двох відьом. Одна з них не знала, що потрапила на таке специфічне свято. Потім ми здійснили уявну подорож , взяли активну участь у конкурсах.  Усі  вампіри, мерці та інші представники нечистої сили поводилися цілкому по-людськи: веселилися, грали в ігри. Дітям свято явно подобалося.