Майстер- клас з нетрадиційного викладання «Портрет осені» ДНЗ № 1 «Сонечко»

Дата: 29.10.2018 17:08

Майстер- клас з нетрадиційного викладання «Портрет осені»

В дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонечко» Сіверської міської ради  було проведено між групами майстер-клас  з викладання   природним матеріалом  «Портрет осені».

Метою було: виховувати дбайливе ставлення до природного оточення, учити малюків захоплюватися красою осені, закріпити та збагатити знання вихованців про характерні ознаки осінньої пори, зокрема про явище природи, яке зараз відбувається в рослинному світі – падолист; підтримувати пізнавальний інтерес до найближчого природного довкілля, учити дітей підтримувати бесіду, коригувати речення, коментувати свої враження від спостережень, закріпити в словнику назви кольорів та відтінків, формувати вміння милуватися барвистими кольорами осені, бачити в них дивовижне, красиве, розвивати чутливість до кольору, формувати елементарні навички роботи нетрадиційними техніками під час виконання завдань естетичного характеру,  розвивати творчі навички нетрадиційними техніками  викладання.

Завдяки майстер-класу  було створено для дітей веселий настрій та яскраві емоції.