Семінар-тренінг на тему: « Залучення коштів для розвитку територій: можливості та особливості».

Дата: 26.10.2018 16:56

23 жовтня 2018 року в приміщенні Сіверської міської ради  відбувся семінар-тренінг на тему: « Залучення коштів для розвитку територій: можливості та особливості», проведений координаторами «Київський діалог» за підтримки відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради (ОТГ).

В роботі тренінгу брали участь неприбуткові організації, представники дитячих садків, Центра культури, особи, які беруть участь у написанні проектів та грантів і зацікавлені небайдужі громадяни, що приймають активну участь в діяльності громади.

Семінар пройшов цікаво, результативно. Учасники отримали практичні  навики щодо особливості написання проектів на конкурс секторальної підтримки ЄС.