27 жовтня до дня визволення  України від фашистських загарбників в Сiверськiй  бiблiотецi для дiтей.

Дата: 29.10.2018 17:12

27 жовтня до дня визволення  України від фашистських загарбників в Сiверськiй  бiблiотецi  для дiтей вiдбувся урочистий захiд. З метою закріпити  історичну пам’ять написано і пишуться маса книг. Відзнято безліч відеоматеріалу. В ходi заходу бiблiотекар Сіверської бібліотеки для дітей продемонструвала читачам  тематичну виставку, дiти переглянули вiдеоролiк про  подвиги наших дiдiв та прадiдiв  у Другiй  Свiтовiй Вiйнi та виготовили листiвки для наших захисникiв.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей  День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!