Всесвітній день макаронів. ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 25.10.2018 17:01

Щорічно 25 жовтня відзначається Всесвітній день макаронів. Працівники, батьки та діти дошкільного навчального закладу №2 «Світлячок»  вирішили підтримати  цю традицію та організували проведення різноманітних заходів. Так батьки та діти прийняли активну участь в створенні виставки  «Від їжі до мистецтва», що викликало масу здивувань та подиву у дітей від представлених робіт. Працівники дитсадка провели  заняття з аплікації з використанням макаронних виробів, експериментування та майстер – клас для дітей з виготовлення домашньої лапші.

Свято проходило в цікавій та невимушеній атмосфері. Надихнуло  дітей до нових ідей  та пошуків. Вихованці поверталися додому з гарним настроєм та позитивними емоціями.