В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулося  чергове  заняття  факультету
 «В  здоровому  тілі – здоровий  дух»

18  жовтня  2018 року  в  «Університеті  ІІІ  покоління»  Терцентру  Сіверської  міської  ради  відбулося  чергове  заняття  факультету  «В  здоровому  тілі -  здоровий  дух», на  якому  присутні  вели  розмову  про  значення  води  для  організму  людини  та  її  здоров’я.

В  ході  заняття  «студенти»   прослухали  консультативну  інформацію  на  тему  «Вода – джерело  здоров’я  та  життя»  і  познайомилися  з  корисною  формулою  вживання  води. Переглянули  відеопрезентацію  на  тему  «Вся  правда  про воду», ще  й  психологічно  розслабилися,  медитуючи  на фоні  води. Переглянули  відеокліпи  за  участю  популярних  артистів  та  відеофрагменти  з  улюблених  мультфільмів  і  кінофільму  «Волга-Волга»,  де  звучали  пісні  на  відповідну  тематику. Взяли участь  у  пісенному  конкурсі-вікторині  «Несе  Галя  воду».  В  ході  дружної  бесіди  за  чашкою  духмяного  чаю    присутні  пригадали  про  лікарські  властивості  води, повір’я, пов’язані  з нею, поділилися  секретами  з  приводу  вживання  води  та  використання  її  у  своєму  житті.

На  цьому  занятті кожен  «студент»  та  «викладачі  університету»  дізнався  багато  нових  цікавих  фактів  про  воду.