Тиждень лялькового театру. ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 25.10.2018 08:20

Театр – один з найулюбленіших дітьми вид мистецтва.  Окрім того,що він дозволяє вирішити безліч актуальних проблем сучасної педагогіки і психології, театр – розвага, яка формує естетичний смак,розвиває комунікативні якості дітей, фантазію,пам'ять, уяву. Крім того,створює позитивний емоційний настрій та знімає напруження.

Знаючи це, колектив дитячого садочка №2 «Світлячок» організував для своїх вихованців  тиждень лялькового театру. Заручившись допомогою соціального згуртування громади «Сіверськ - Перезавантаження»,  в рамках реалізації проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртування громад,що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»,  вихователі садочка показали дітям ляльковий театр «Колосок» , «Маша та Ведмідь» та  «Котик і півник».

Вихованці не лише із задоволенням дивилися вистави , а й приймали участь у показі. Це дало їм можливість відчути себе справжніми акторами ,зарядило позитивом дітлахів та вихователів.