В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулася  чергова  зустріч  зі  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню

16  жовтня  2018 року в комунальній  установі  «Територіальний  центр  соціального  обслуговування  та  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області»  відбулася  чергова  зустріч  зі  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню  із  міста  Бахмут  - психологом  Анастасією  Зікас  та  юристом  Наталією  Панченко.

Всі  бажаючі  отримали індивідуальні  консультації з  юридичних  питань, які  надала  Наталія  Панченко.

Психолог  Анастасія  провела  цікаве  психологічне  заняття  на  тему  «Як  боротися  зі  стресом», в  ході  якого  присутні  взяли  участь  у  психологічних  вправах, прослухали  консультацію  за  даною  тематикою  й   переглянули  відеосюжети, отримали  відповідні  рекомендації.

По  закінченні  групового  заняття  всі  бажаючі  мали  змогу  індивідуально  поспілкуватися  з  психологом .