В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День захисника України та День українського козацтва

Дата: 16.10.2018 09:45

В Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили
 День  захисника  України  та  День  українського  козацтва

З  нагоди  Дня  захисника  України, який  згідно  Указу  Президента  з  2015  року    відзначається  офіційно,  та  Дня  українського  козацтва  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради   з  11  по  14  жовтня  проведено  низку  заходів, приурочених  до  цих  знаменних  подій.

У  відділенні  денного  перебування  пройшло  тематичне  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»  на  тему  «Козацькому  роду  нема  переводу». За  участю  завідувача  Сіверської  міської  бібліотеки  Рити  Сторожилової  для  отримувачів  соціальних  послуг  денного  відділення  та  працівників  Терцентру  була  проведена  Година  Пам’яті  на  тему  «Спомини  воєнних  літ»  та  організована  тематична  виставка  літератури  «Посвята  Героям», в  якій  відображено  історичний  шлях  Збройних  Сил  України. В  ці  дні  працівники  установи  привітали  зі  святами  ветеранів  та  учасників  війни, учасників  бойових  дій, які  знаходяться  на  соціальному  обслуговуванні  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради. У  п’ятницю, 12  жовтня, з  метою  вшанування  пам’яті  загиблих  захисників  України, працівники  установи  організували  покладання  квітів  до  пам’ятників та пам’ятних  знаків  в  усіх  населених  пунктах  Сіверської  ОТГ. 14  жовтня – в  День  українського  козацтва  та  День  захисника  України – соціальний  робітник  відділення  соціальної  допомоги  вдома  Наталія Водяницька, яка  обслуговує  мешканців   с. Свято-Покровське, у  складі  вокального  ансамблю  «Сузір’я» взяла  участь  у  святковому  концерті.