День захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці ДНЗ №1“Сонечко”

Дата: 16.10.2018 17:40

Щоб виростали в нас сини
І донечки під ясним небом,
Щоб не було ніде війни,
Лиш добрий мир і все, як треба.

14 жовтня, вся Україна відзначатиме свята: День Українського козацтва, День захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці. Тому в ДНЗ №1“Сонечко” Сіверської міської ради  було проведено змагання  «Козацькі розваги»  з метою підняття духу патріотизму, відродження козацького духу. Команди  козачат позмагалися в силі та спритності. Під час розваги діти- дошкільнята декламували вірші, співали пісень та танцювали і підтримували команди . У заході прийняли  активну участь військовослужбовці. На згадку про свято діти виготовили значки “Захисника України” та подарували флешмоб «Перлина Україна!»

Свято викликало у дітей життєрадісний настрій та позитивні емоції. Козацькі розваги - це заряд енергії та здоров'я. Наші діти ще раз підтвердили, що «Козацькому роду – нема переводу!»