Фото без опису


День села - свято, яке запам'ятається надовго

 

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

      14 жовтня чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови у мальовничих селах Сіверської об’єднаної територіальної громади Свято-Покровське та Різниківка  відзначали День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день села, як завжди, радо зустрічають гостей.

      Святкування розпочалося з богослужіння в Свято-Покровській церкві.  Потім відбувся товариський матч між футбольними командами м.Сіверська, с.Званівка та СФГ «Обрій».

      Урочиста частина свята відбулась на площі  біля Свято-Покровської загальноосвітньої школи. На святі були присутні  - голова Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) Василь Анатолійович Масюженко, голова Бахмутської районної ради Євген Юрійович Пластун. 

      Із теплими словами звернувся Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко. Вітаючи жителів та гостей сіл  зі святом, Василь Анатолійович , подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

      Привітав місцевих жителів та гостей свята і голова  Бахмутської районної ради Євген Юрійович  Пластун, який   підкреслив, що День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» - зазначив очільник району.

       Активних жителів сіл було нагороджено Почесними грамотами та Подяками Бахмутської  районної ради та грамотами і подяками Сіверської міської ради та її виконавчого комітету. 

      Окрім концерту при підтримці Пластуна Є.Ю. гості та жителі святкуючи безкоштовно могли пригоститися солодощами (торти), кашею з запашними ковбасками, якими пригощали всіх бажаючих. Скуштувати частування  назбиралось чимало охочих. 

       Неймовірним подарунком для гостей та мешканців села стало фаєр-шоу  подароване при підтримці голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю.

      Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Свято-Покровське. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.