12 жовтня в рамках об’єднання громади Свято – Покровська сільська бібліотека приймала Сіверську дитячу бібліотеку.

Дата: 16.10.2018 17:45

До дня українського козацтва та дня захисника України провели змагання «Козацькі забави», в яких наші учні продемонстрували свій сильний характер і найкращі фізичні якості.

Діти з задоволенням приймали участь в різних іграх та конкурсах, з  честю впорались зі всіма завданнями і не посоромили звання нащадків славних українських козаків. Після чесної боротьби визначили переможців, ними стали учні Свято – Покровської школи, вони виявились найспритнішими. Наші гості також показали свій сильній козацький дух.

Завершенням цього заходу стала демонстрація виставки під назвою: «Слава козацька вічно жива!», яку підготувала Свято – Покровська бібліотека.

Солодкі призи, які за свої кошти придбали бібліотекарі ,стали радісною винагородою нашим козакам.