В Сіверському Терцентрі пройшло заняття «Університету ІІІ покоління», приурочене до Дня українського козацтва та Дня захисника України

Дата: 12.10.2018 13:01

В   Сіверському  Терцентрі пройшло  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»,приурочене  до  Дня  українського  козацтва  та  Дня  захисника  України

11 жовтня  2018 року «студенти» «Університету  ІІІ  покоління»  зібралися  на  чергове  заняття  факультету  «Музично-літературна  вітальня», приурочене  до  свята  Покров  Пресвятої  Богородиці,  Дня  українського  козацтва  та  Дня  захисника  України.

Присутні  здійснили  екскурс  в  минуле  свого  народу, а  також ознайомились  з  історією, традиціями  та  прикметами  свята  Покрови. Розповідь  «викладача»   супроводжувалася  демонстрацією  ікон  Пресвятої  Богородиці  на  екрані. «Студенти» переглянули  відеофільм  «Історія  українського  козацтва»,  мультфільм  «Як  козаки  куліш  варили», відеозапис  «Український  гопак  як  бойове  мистецтво», прослухали  дует  Одарки  та  Карася  із  художнього  фільму  «Запорожець  за  Дунаєм» та  козацькі  пісні  у  сучасній  обробці, взяли  участь  у  козацькій  вікторині, прослухали  вірш  «Як  козаки  писали  лист  турецькому  султану», основою  якого  стало  одноіменне  полотно  Іллі  Репіна.  За  чашкою  духмяного  чаю  присутні  вели  розмову  про  захисників  України, читали  вірші.