Cвято «Козацькому роду нема переводу» ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 13.10.2018 20:10

На передодні свята Покрови, а саме 12 жовтня, в  ДНЗ №2 «Світлячок» відбулося свято «Козацькому роду нема переводу».  Святково прибрана музична зала,  піднесений настрій у  вихованців та працівників дитсадка. Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські та жартівливі танці, читали гуморески,  приймали участь у конкурсах та естафетах. А на завершення дійства всіх дітей Козак почастував ласощами та побажав бадьорості духу та сили.

Минуло свято, але ми впевненні, що ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.