Козацькому роду - нема переводу

09 жовтня 2018 року напередодні святкування Дня українського козацтва та  Дня захисника України у Сіверській  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 був проведений районний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної  гри "Сокіл" ("Джура").

Участь у грі взяли участь рої з шести шкіл району. Гра була хвилюючою та ,водночас, відповідальною.  Змагання розпочалися з урочистого внесення козацького  прапору. Кожен рій презентував свою назву, гасло, заклик та прапор.

Інтелектуальні конкурси виявили глибокі знання учнів з історії козацтва. Спортивні змагання показали загартованість, енергійність, силу та витримку майбутніх козаків.

Всі рої показали гідні результати. Почесне  І місце отримав рій Сіверської ЗОШ І -ІІІ ступенів № 2, ІІ місце - Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 1, а ІІІ місце розділили між собою рої інших шкіл.

Гра сприяла вихованню  почуття патріотизму, товариськості, побратимства та відваги.