В ТЕРЦЕНТРІ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОНСУЛЬТПУНКТ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Дата: 10.10.2018 11:15

В  ТЕРЦЕНТРІ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

КОНСУЛЬТПУНКТ  ПРОДОВЖУЄ  СВОЮ  РОБОТУ

Комунальна  установа  «Територіальний  центр  соціального  обслуговування  та  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області», співпрацюючи  зі спеціалістами громадського  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут),  з  вересня  місяця  організовує  роботу  консультпункту  з  питань  психологічної  підтримки  та  юридичної  допомоги населенню  Сіверської  ОТГ. За  традицією,  у  вівторок, 9  жовтня  2018 року  відбулася  чергова  зустріч  з     психологом  Анастасією  Зікас  та  юристом  Наталією  Панченко. В  процесі індивідуальних  консультацій  всі  бажаючі  отримали  відповіді  на  свої   запитання  та  відповідні  рекомендації  з  вирішення  складних  життєвих  ситуацій  і  проблем.

Наступна  зустріч  зі  спеціалістами, які  працюють в  рамках  проекту, що  реалізується  Запоріжським  обласним  благодійним  фондом  «Улыбка  ребёнка»  в  партнерстві  з  неурядовою  організацією  «Польська  гуманітарна  акція» (РАН), відбудеться  16 жовтня  о  10.00. Ласкаво  просимо  до  Терцентру!