Виступ дітей ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»на міському святі, присвяченому Дню працівників освіти.

Дата: 10.10.2018 10:21

Виступ  дітей ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»на міському святі,

присвяченому Дню  працівників освіти.

Виступ на День працівників освіти не перший в житті наших вихованців. Кожний міський захід не обходиться без виступів дітей  ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»: діти декламують вірші, беруть участь у сценках,танцюють у колі однолітків і школярів… Це кропітка робота колективу, батьків, дітей. Виступаючи 05.10.18р.на міському святі, діти не тільки створювали святкову атмосферу й гарний настрій, а й розвивали уміння вслухуватися в музику,емоційно реагувати на неї, зв'язувати рухи з музикою. Але  головним завданням на заході було виховання  маленьких артистів, які не бояться сцени та  щедро дарують позитивні емоції глядачам.

Дякуємо батькам за розуміння,допомогу, підтримку, бажання бачити своїх дітей радісними та щасливими.

Зичимо всім діточкам міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства! Ви - найкращі!

Відео виступу  https://youtu.be/G5MU0N44E0I