Заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня психологічного здоров'я. ДНЗ №1»Сонечко»

Дата: 10.10.2018 14:58

З нагоди святкування Всесвітнього дня психологічного здоров'я, в ДНЗ №1»Сонечко» Сіверської міської ради  практичним психологом Станицькою Інною Василівною було організовано ряд заходів, а саме проведення протягом дня психологічних ігор та вправ на створення психологічного комфорту дитини у групі: «Веселковий парашут», «Подаруй мені посмішку», «Компліменти», «Мій настрій», проведення години спілкування, щодо профілактики та зміцнення психологічного здоров’я вихованців .

Організовано  та проведено  заняття з дітьми раннього віку «Ми до тебе,казко, в гості завітали розвивальне заняття для дітей з використанням методів артерапії «Кольоротерапія та казкотерапія як профілактика захворювань».

В інформаційних  куточках груп  були розміщені корисні поради для батьків, направлені на збереження психологічного здоров'я дітей.