Cемінар для фізичних осіб-підприємців

Дата: 08.10.2018 19:02

08.10.2018р. в залі засідань міської ради відбувся семінар для фізичних осіб-підприємців, в якому приймали участь   спеціалісти Бахмутського Центру зайнятості, Бахмутського ПФУ та Управління Держпродспоживслужби в Бахмутському районі. Впродовж заходу присутні отримали корисну інформацію щодо пенсійної реформи,   відшкодування єдиного внеску, дізналися про зняття мараторію з перевірок в підприємницькому середовищі. Міський голова Масюженко В.А. наголосив фізичним особам-підприємцям, які використовують працю найманих робітників,   про  комплексні перевірки   з 05.10.2018 за участю ДФСУ, ПФУ, Держпраці, Нацполіції та органів місцевого самоврядування і ознайомив з наслідками порушень Законодавства про працю.

По закінченню семінару відбувся конструктивний діалог  щодо серйозних справ міста  між ФОП-мешканцями громади та міським головою.