День дошкілля ДНЗ №2 "СВІТЛЯЧОК"

Дата: 27.09.2018 15:53

День дошкілля – це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дитячому садку. Саме тому 27.09.2018 року  в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» пройшов ряд різноманітних занять, виставка малюнків творчих робіт дітей  «Наші рідний дитячий садок», проводились тематичні заняття та бесіди  на теми « Наша вихователька», « Шанування дошкільних працівників»

Також в цей день у стінах садочку  провели розвагу «В нашому садочку весело живеться». Всі малята садочку зібралися у святково прибраній залі, де  із задоволенням співали, танцювали та декламували вірші. Свято вийшло цікавим, емоційно наповненим,  веселим та змістовним. Мері Попінс  нагадала дітям про повагу до працівників закладу, загадувала загадки та грала з дітьми.

В кінці свята на всіх дітей чекали солодкі подарунки.