День дошкілля. ДНЗ №4 “Червона гвоздика”

Дата: 28.09.2018 07:58

День дошкілля – це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дитячих садках. Адже дуже важливо, як, а найголовніше, ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості. Цей день об’єднує працівників ДНЗ, батьків і дітей.

27 вересня 2018р. в ДНЗ №4 “Червона гвоздика” цікаво та весело пройшов День дошкілля. У нашому дитячому садку розваги для малюків влаштовують  для веселощів та дитячого розвитку.

МЕТА:розширити знання дітей про дитячий садок, про турботу до них дорослих; формувати ціннісне ставлення до самого себе, до батьків, до людей, що їх оточують; привернути увагу дорослих до значущості дошкільного виховання для підростаючого покоління.

Вихователі підготували веселу розвагу для вихованців. Діти відгадували загадки, брали участь у веселих конкурсах, танцювали, вітали працівників.  Протягом розваги  очі дітей світилися від радості , малюки були у захваті!

Щиро вітаємо з Днем дошкілля!