Всеукраїнський День Дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори.

Не дарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок повинен бути щасливим. У дошкільному навчальному закладі №1 «Сонечко» Сіверської міської ради,  відзначання  цього свята  стало доброю  традицією, так святковий день, був насичений безліччю святкових дитячих розваг та різних заходів.

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.