«Правила знаєш – небезпеку обминаєш» ДНЗ №2 «Світлячок».

Дата: 26.09.2018 08:39

Свято – це веселощі, радість і щастя. Діти завжди чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята.   Так в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» 25.09.18 р відбулася  спортивна розвага  «Правила знаєш – небезпеку обминаєш». Головна мета спортивних свят показати дітям,  що заняття спортом – це шлях до здоров'я, витривалості та краси. Спортивні заходи є важливим чинником формування зростаючої особистості, яке згуртовує дітей, допомагаючи виробляти навички спілкування з однолітками і дорослими, краще засвоїти правила поведінки та безпеки. Діти з радістю та задоволенням приймали участь різноманітних іграх, змаганнях. Отримали масу гарних емоцій та покращили свій настрій.