Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Сухий басейн – користь і радість для дітей! ДНЗ №2 «Світлячок»


Сухий басейн – користь і радість для дітей!

Дитячий садок «Світлячок»  намагається дати дітям найкраще. Тому, дізнавшись ,що соціальне згуртування громади «Сіверськ - Перезавантаження»  в рамках реалізації проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртування громад,що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» придбали  сухий басейн і пропонують  скористатися ним вихованцям ДНЗ, одразу ж  відгукнулися на їх пропозицією.

Під час ігор у сухому басейні, відбувається покращення роботи центральної нервової системи,органів дихання, . Крім того, під час активних ігор, зміцнюються усі групи м’язів.  До того ж, ігри у такому басейні позитивно впливають на психоемоційний стан дітей.

Вихователі помітили, що після ігор у сухому басейні у дітей кращий апетит і міцніший сон.  А про піднесений настрій годі й говорити! – час проведений в іграх ,та ще й в такому не звичному басейні , забезпечив гарний настрій не на одну годину!

Колектив ДНЗ «Світлячок» щиро дякує Уряду  Японії, який профінансував  придбання сухого басейну, та ініціативній групі нашої громади за можливість порадувати  своїх вихованців.« повернутися до списку новин