ІНФОРМАЦІЯ про проведення Міжнародного дня без автомобілів в Сіверській ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

Дата: 24.09.2018 13:54

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення Міжнародного дня без автомобілів

в Сіверській ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Учні Сіверської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 закликали всіх автомобілістів та небайдужих громадян міста відмовитись 22 вересня від використання автомобіля, долучитись таким чином до акції «День без авто».

В рамках акції з метою формування уявлень про безпеку дорожнього руху класними керівниками були проведені виховні години «Один день без автомобілів – чисте повітря на рік», бесіда-гра «Твій друг велосипед». Також учні нашої школи організували міську акцію, в рамках якої розповсюджували листівки з інформацією та закликом приєднатись усіх мешканців міста до Міжнародного дня без автомобіля. Мета акції – переконати водіїв скористатися в цей день громадським транспортом, щоб знизити в місті рівень забруднення повітря. Відмовитися від використання транспортних засобів назавжди у сьогоднішніх умовах неможливо, але на один день пересісти з машини на велосипед під силу кожному.