Свято першого дзвоника Сіверської ЗОШ № 1 та Сіверської ЗОШ № 2.

Дата: 04.09.2018 18:07

Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам`яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати своїх учителів, які на довгі роки залишилися в серці.

3 вересня 2018 року  подвір`я  Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 зібрало  на урочисту лінійку учнів, педагогів та батьків двох шкіл: Сіверської ЗОШ № 1 та Сіверської ЗОШ № 2.

Свято розпочалося  державним  гімном.  Першими запрошено на урочисту  лінійку випускників і першокласників разом з  вчителями.

Подвір`я   майоріло українською символікою: українськими прапорами, жовто– синіми стрічками, вишиванками та українськими віночками.

Заступник начальника відділу освіти Гатченко Світлана Вікторівна побажала школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів у навчальній діяльності, доброго шляху по шкільній дорозі та мирного неба! Також Світлана Вікторівна від імені голови держадміністрації Є.Ю.Пластуна подарувала всім першокласникам канцелярські товари, від імені голови Сіверської ОТГ Масюженка В.А.- сорочки-вишиванки.

Після шкільної лінійки розпочався  перший урок, на тему „З Україною в серці ”. Попереду не проста, але цікава робота – це навчання. І кожен з учасників цього процесу має працювати на совість, бо настали такі часи, коли це особливо важливо. Потрібно чесно віддавати  Батьківщині свої зусилля, якщо ми хочемо жити добре.