День знань - важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 04.09.2018 18:02

День знань - важлива подія для вихованців та працівників  ДНЗ № 4 «Червона гвоздика». У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими прапорцями та кульками. Сьогодні  до наших вихованців  завітали цікаві та кумедні герої Міккі та Міні, які під звуки дитячих пісень  зустрічали дітлахів на ігровому майданчику та проводили руханки. Потім діти пішли на перше заняття, де розмовляли про Україну та своє рідне місто. Цікаво пройшло свято, на якому Міккі та Міні  подарували дітям багато сміху, ігор,солодощів.  Увесь день був насичений позитивними емоціями та гарним настроєм!

Зі святом!