Відкритий турнір з пляжного футболу

Дата: 24.08.2017 14:30

З нагоди святкування  26 річниці Незалежності України та свята Державного прапора у м.Сіверську на центральному пляжі відбувся відкритий турнір з пляжного футболу серед чоловічих команд на приз голови Бахмутської районної ради  Пластуна  Євгена Юрійовича.

В змаганнях прийняли шість команд Донецької та Луганської областей. За підсумками змагань перше місце посіла команда міста Сіверська, яка у фіналі зустрічалася з командою Бахмутської поліції. Третє місце здобула команда «Доломітчик» м. Сіверська перемігши команду футболістів міста Сіверодонецька.

Від імені голови Бахмутської районної ради Є. Ю. Пластуна, Сіверський міський голова  Масюженко В.А. привітав учасників турніру, вручив грамоти й грошові винагороди усім командам.

Грошові винагороди було надано за підтримки голови Бахмутської районної ради Є.Ю. Пластуна.

Організаційний комітет та спортсмени щиро вдячні всім хто приймав участь у організації та проведенні турніру.