В День Державного Прапора України в Сіверському міському Центрі культури відбувся урочистий, святковий концерт «Моя Україна – червона калина» присвячений 26-й річниці Незалежності України.

Зі щирими словами привітань та поздоровлень до громади міста звернулися - голова Бахмутської районної ради – Євген Юрійович Пластун, Сіверський міський голова - Василь Анатолійович Масюженко, Олександр Арсентійович Лисенко, який майже 20 років займав посаду мера Сіверська, учасник АТО, заступник командира першої окремої танкової бригади з тилу, підполковник – Гриценко Анатолій Володимирович.

У цей святковий день грамотами і грошовими винагородами від Бахмутської районної ради та Сіверської міської ради на честь Державних свят були нагороджені шановні мешканці Сіверської громади, які сумлінно працюють на благо рідного краю. Дякувати Богу, що в Сіверську ростуть талановиті діти, які на протязі всієї концертної програми радували глядачів своїми музичними подарунками: вихованці д/с «Червона гвоздика» - (муз. керівник – А.Лобач), учасники танцювального колективу ЗОШ№2 - (кер. О.Дорошенко).

Свої найкращі музичні номери дарували мешканцям громади творчі колективи Центру культури: народний колектив «Надвечір’я» (кер. Ю.Ємельянов), хореографічний клас (кер. А.Гончарова), студія солістів (кер. І. Коваленко).

Наприкінці свята голова Бахмутської районної ради – Євген Юрійович Пластун подякував творчий колектив Центру культури (директор Л.І.Драненко) за вдалу підготовку концертної програми, за поповнення колективу молодими працівниками культури та учасниками художньої самодіяльності і вручив святкові торти.