Міське свято, присвячене Дню молоді

Дата: 25.06.2017 12:10

Міське свято, присвячене Дню молоді

25 червня 2017 року у м. Сіверську пройшло міське свято, присвячене Дню молоді. Захід такого рівня у Сіверську пройшов уперше. В програмі заходу були виступи творчих колективів, як місцевих, так і гостів міста. Також учасники свята приймали участь у різноманітних та веселих конкурсах. Найкращих та найактивніших молодих громадян міста було нагороджено Почесними грамотами з грошовими винагородами, а найактивніших учасників  - призами. Міське свято пройшло за підтримки голови Бахмутської районної ради Євгена Пластуна та участі голови Сіверської об’єднаної територіальної громади Василя Масюженка, які привітали городян зі святом, побажали молоді м. Сіверська досягнень, успіху, зробити своє життя кращим і бути надійною зміною. Свято продовжилося дискотекою, лазерним шоу та пінною вечіркою. Учасники свята висловили організаторам подяку за незабутні емоції, радість, позитив та запропонували зробити такі заходи традиційними.