День молоді

Дата: 25.06.2017 13:59

Спортивний захід, присвячений Дню молоді

25 червня у м.Сіверськ біля Центрального ставку пройшов спортивний захід, присвячений Дню молоді. Програма змагань була насиченою і пройшла весело та завзято.

Учасники заходу змагалися у наступних видах спорту: пляжний волейбол – приймали участь 5 чоловічих та 3 жіночі команди, армрестлінг, піднімання штанги (жим лежачі – 50 кг.), перетягування канату (діти та дорослі) та рухливі ігри для дітей.

Усі учасники змагань були нагороджені Грамотами, медалями та призами, що були надані головою Бахмутської районної ради Євгеном Пластуном. Також до учасників змагань звернувся Сіверський міський голова Масюженко Василь Анатолійович, який привітав усіх з Днем молоді, подякував за активну участь та спортивні досягнення і побажав присутнім миру, наснаги, перемог, нових звершень і бути гідною зміною нинішньому поколінню.