Турнір по міні-футболу на приз СОК "Доломітчик"

Дата: 01.06.2017 13:45

З 29 травня по 1 червня  в спортивно-оздоровчому комплексі  "Доломитчик" м. Сіверська пройшов турнір з міні-футболу на приз спорткомплексу, який проводився серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Сіверська і студентів Сіверського професійного ліцею та був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.  В турнірі приймали участь команди, до складу яких входили учні  4-5 класу, 6-7 класу, 8-9 класу, 10-11 класу та студенти 1-2 курсу профліцею. Цей, по справжньому літній турнір, проходив на відкритому міні-майданчику біля спорткомплексу. Свіже повітря, музика, літнє сонечко, радісне спілкування та  дружня гра створили атмосферу справжнього свята. Голова Сіверської міської об’єднаної територіальної громади Василь Анатолійович Масюженко привітав учасників турніру у вигляді солодких подарунків, які були вручені кожному учаснику. Усі команди отримали пам’ятні дипломи про участь у турнірі і з гарним настроєм, добрими спогадами, дружньо та  весело роз’їхалися по домівках.