Сіверськ – це Україна!🇺🇦

Продовжуємо допомагати внутрішньо переміщеним особам Сіверської громади.

СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Алексей Воробьев, продовжує працювати в напрямку надання допомоги землякам-переселенцям. Ведеться робота щодо складання реєстру ВПО із Сіверської громади, в тому числі осіб пільгових категорій. Відсьогодні розпочинаємо роботу з реєстром ВПО по місту Вінниця та Вінницької області. Просимо громадян, які стали вимушено переміщенними особами, зареєстровані в м. Вінниця та Вінницькій області, фактично проживають в даному регіоні і бажають отримати гуманітарну допомогу від СІВЕРСЬКОЇ МВА, заповнити форму.

Реєстраційна форма для мешканців Сіверської громади, які вимушені були переміститися до міста ВІННИЦЯ і ВІННИЦЬКОЇ області.

Якщо Ви не маєте змоги заповнити Гугл форму, просимо звертатися до відповідальної особи з напрямку реєстрації мешканців громади, які переїхали до міста ВІННИЦЯ і ВІННИЦЬКОЇ області, за номером телефону +380 95 691 0702.